Повернутися до списку

Налаштування роутерів

29.12.21

Для того щоб Вам простіше було налаштувати свій роутер, ми зробили підбірку найдоступніших і зрозумілих статей в інтернеті, налаштування роутерiв різних виробників:

Налаштування будь-якого роутера можна розбити на такі кроки:

1. Підключитися до роутера

1.1 Підключення кабелем – при підключенні кабелем необхідно в налаштуваннях мережевої плати комп'ютера виставити автоматичне отримання IP-адреси. Як це зробити на Windows 7 і Windows XP можна прочитати в статті по налаштуванню роутера tp-link.

1.2 Підключення по wi-fi – при підключенні по wi-fi, роутер автоматично привласнює вашого пристрою внутрішній ip-адреса.

2. Увійти в адмін панель роутера – для цього в браузері необхідно ввести: 192.168.0.1 або 192.168.1.1 і натиснути Enter. Потім ввести логін і пароль. За замовчуванням це значення - «admin» і для логіна і для пароля. Можливий також варіант: логін - «admin», пароль - залишити не заповненим (така комбінація логіна-пароля зустрічається на роутерах dlink).

3. Налаштувати тип інтернет з'єднання – в мережі провайдера «БД Нетворк» тип інтернет з'єднання - Автоматичний IP адресу або по іншому Dynamic IP (DHCP).

4. Налаштувати режим Wi-fi – для цього в налаштуваннях бездротового доступу вам потрібно ввести назву вашої мережі (SSID) і виставити захист Wi-fi мережі, для цього ми радимо вибрати тип шифрування WPA2-PSK і придумати пароль складніше.

5. Зберегти налаштування і перезавантажити роутер.

6. Підключається до створеної мережі з новим паролем.