Кабельне ТБ

Пакет телеканалів

Ми сформували для вас список найпопулярніших українських і зарубіжних телеканалів. У пакеті кабельного телебачення ви знайдете музичні, спортивні, дитячі, інформаційні, наукові та розважальні канали.

Замовляючи пакет кабельного телебачення ви можете підключити всі телевізори в своїй квартирі за єдину абонентську плату - 40 грн/міс.

Зверніть увагу, що на тарифах Unlim160 і вище, абонентська плата за кабельне телебачення відсутня.

                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

Вартість підключення кабельного телебачення - 150 грн.

В підключення входить введення телевізійного кабелю в квартиру абонента, підключення до обладнання оператора, введеня кабелю в кабель канал, монтаж першої ТВ розетки, підключення настройка одного телевізора У ДЕНЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ, а також консультації.

Якщо абонент самостійно частково виконав роботи які входять в Підключення, вартість активації НЕ змінюється.

ВАЖЛИВО: радимо продумати і зробити отвір під введення кабелю в квартиру, щоб після закінчення ремонту, монтаж і введення кабелю в квартиру не був неприємним сюрпризом і ви не псували свій ремонт.

Наименование услуги или материала Стоимость
Монтаж FMM адаптера або прямого металевого коннектора
15 грн/шт
Спліттер (дільник) на 2/3/4 телевізорів
40/60/100 грн
Монтаж або ремонт ТВ розетки абонента
40 грн/шт
Додатковий ТВ кабель 5 грн/м

*Кабельне ТБ доступне на ЖК "Європейка" (будинки по вул. Соборна, 103, /1, /2, /3, /4, /5, /6, /7), ЖК "Львівський" (вул. Львівська, 1а). Якщо вас цікавить підключення кабельного телебачення у вашому домі, ви можете залишити заявку написавши нам на пошту help@bdnetwork.com.ua